Przepraszam ,że tak dawno nie wstawiłam niczego .__." . Postaram się dzisiaj wstawić dwa rozdziały, ale nic nie mogę obiecać :c. Miłego czytania ~. :D
Pepe.
Rozdział III.
Sara się obudziła i wstała. Zjadła śniadanie i poszła z Kai'em do szkoły. Uśmiechnęła się gdy zauważyła swoją koleżankę - Zuzannę . Pomachała do niej radośnie i przedstawiła jej chłopaka.
-Od dzisiaj będzie chodził do naszej klasy ! Super, prawda? Wreszcie ktoś nowy ! - uśmiechnęła się.
- Tak, masz rację ! Miło mi Cię poznać, Kai . Jestem Zuzanna. - Chłopak w odpowiedzi na to uśmiechnął się i kiwnął głową na znak ,że ją rozumie .
Kiedy weszli do szkoły chłopak został przedstawiony wszystkim. Jednak na drugiej przerwie jakoś czasu mile nie spędził. Obiecał Sarze,że pozna chłopaków i będzie z nimi . Na początku starał się, ale go ignorowali . Usiadł na ławce i zaczął jeść kanapkę . Była bardzo dobra. Zauważył na ziemi dość spory cień ludzi. Podniósł głowę i ujrzał jakiś chłopców. Powiedzieli mu by się odczepił od dziewczyny i zostawił ją w spokoju , inaczej zrobią mu krzywdę. Chłopak odpowiedział na to dość głośnym śmiechem i sobie poszedł.
Wreszcie wybił dzwonek . Lekcje się kończyły więc szybko poszedł razem z nową znajomą i Sarą do szatni . Ubrali kurtki i poszli . Mile spędzili czas rozmawiając w drodze do domu .
Później , gdy już byli w domu, odrabiali wspólnie lekcje, zjedli kolacje i poszli spać.
A zębów nie umyli?
OdpowiedzUsuń